• Polski

O Taurani Holding Dążymy do tego, aby być najbardziej zaufaną marką dla każdej powiązanej osoby

Taurani Group of Companies („Grupa”) to międzynarodowy holding z siedzibą w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Firma rozwinęła się z założonej w 1976 r. małej firmy handlowej w Dubaju do kilkunastu zakładów produkcyjnych w sześciu różnych lokalizacjach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Produkty Grupy są sprzedawane w krajach GCC, a także w odległych zakątkach świata za pośrednictwem biur dystrybucyjnych w USA, Wielkiej Brytanii i Australii dzięki dobrze zdefiniowanym strategiom biznesowym, zdolnemu przywództwu i wysoce oddanej kadrze pracowników liczącej ponad 4000 pracowników na całym świecie.

Oferta obejmuje wszystkie produkty strukturalne ze stali konstrukcyjnych i stali nierdzewnych, rury i profile, wszystkie wytwarzane w grupie Taurani. Sprzedaż odbywa się w ramach organizacji GCC, przy czym wiodącą część stanowią Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Produkcja rozpoczęła się w 1990 r. od rur i przewodów stalowych (w Universal Tube & Plastic Products Limited, z drugą firmą THL Tubes & Pipes dodaną w 2010 r.), a z biegiem lat rozszerzyła się na rusztowania stalowe i aluminiowe (KHK Scaffolding & Formwork Limited LLC), pręty ze stali nierdzewnej (KHK Steel Industries), odlewy stalowe (Ducast Factory LLC w 1994 r.), drut stalowy ocynkowany i powlekany PVC (Al Khaleej Steel Industries). Sprzedaż tych produktów rozciąga się od Zjednoczonych Emiratów Arabskich do GCC i rozciąga się na Europę, USA, Wielką Brytanię i Australię.

W czerwcu 1995 r. działalność biznesowa została zreorganizowana, a Taurani Holdings Limited (Bahamy) została zarejestrowana jako spółka holdingowa dla spółek zależnych zlokalizowanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Począwszy od 1996 r. Grupa Taurani rozszerzyła swoją działalność na skalę międzynarodową, zakładając spółki THL (UK) Holdings i THA Investments Pty Ltd (Australia). Te dwie spółki są spółkami holdingowymi dla spółek zależnych zlokalizowanych odpowiednio w Wielkiej Brytanii i Australii, które działają jako producenci/handlowcy stali, rusztowań i szalunków.

We are always ready Request a call back

    Partnerzy Siostrzane firmy na świecie